KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13351068
nr 1335 1068
Anna-Lisa Elfwén
(f. 1919), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 4/40. Motivet: 32x24 cm
Anna-Lisa Elfwén, svensk bildkonstnär född 1919.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:53:28
150 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer